"Kde nájdem cenník?"

Odpoveď na otázku, prečo nenájdete na našej stránke cenník
Čoraz častejšie nám píšu zákazníci, či už cez email alebo messenger otázku: "Kde nájdem na vašej stránke cenník­­?". Našou odpoveďou je nikde. Zdôvodniť to jednou vetou je nemožné a preto píšeme tento článok.
Dôvodov je viacero, ale primárne je to z toho dôvodu, že vyrábame produkty  na mieru a výlučne len na objednávku. Behom našej viac ako 20 ročnej existencie sme nevyrobili dve rovnaké sedačky. Stále je tam niečo, čo zákazník chce mať iné ako ten pred ním a to sa samozrejme odzrkadlí aj na cene. Každý zákazník má svoje vlastné miery. Niekedy stačí zmeniť rozmer sedačky o 15-20cm a finálny produkt je už úplne iný ako ten pred ním. Množstvo funkcií, ako polohovateľlné podrúčky, rozťahovanie, presúvateľné opierky hláv a ďalšie v značnej miere hýbu cenou. Významnou položkou pri cenotvorbe je aj výber poťahu. Nie je jedno, koža alebo látka. Ponúkame viac ako 700 druhov vzoriek látok, ktoré sú v odlišných cenový reláciach. Preto je pri návrhu a tvorbe ceny sedačky  potrebné, čo najviac informácií od zákazníka. Až potom vieme kalkulovať presnú cenu produktu.
V neposlednom rade pri tvorbe ceny zohráva velmi dôležitú rolu aj doba, v ktorej momentálne žijeme. Ceny surovín a polotovarov, ktorými pracujeme sa menia niekedy každý týždeň. Preto je možné, že cenová kalkulácia, ktorú vypracujeme teraz, o týždeň už nebude aktuálna. Odporúčam vám prečítať si náš článok Ako si objednať sedačku a potom nás kontaktovať s vašou požiadavkou, na ktorú vám vypracujeme presnú cenovú ponuku, prípadne poradíme pri návrhu a výbere.