Ako si objednať sedačku

Podrobný popis o tom čo by ste mali vedieť pred objednaním sedačky
Ak čítate tento článok, pravdepodobne ste sa rozhodli pre kúpu sedačky na mieru od našej spoločnosti. Sme radi, že nám dôverujete a snažíme sa robiť všetko pre to, aby ste sa stali jedným z našich spokojných zákazníkov.
Tento článok má za úlohu priblížiť ako funguje u nás návrh a objednanie sedačky a aké informácie budeme potrebovať od vás. Základom pre návrh sedačky na mieru je samozrejme presný rozmer. Sedačku sme schopní vyrobiť s presnosťou na jeden centimeter, preto je to nevyhnutnosť. Pri premeriavaní miestnosti, kde plánujete sedačku je dôležité, aby sa prihliadalo na prípadné prekážky, ako vedenie kúrenia, zástrčky, vypínače, parapety, atď.
Následne je potrebné mať predstavu o zostave sedačky. Chcete pohovku, lavicu, kreslo, rohovú sedačku alebo U-čko? Nie je sedačka ako sedačka. Po ozrejmení základných údajov prichádza na rad výber modelu, ktorý je z hľadiska dizajnu a pohodlia najvhodnejší. V našom showroome sú vystavené všetky modely, ktoré ponúkame. Viete ich vyskúšať a podrobnejšie prezrieť. Máme k dispozícii aj vzorky na odskúšanie tvrdosťi sedenia.
Ak sú tieto kroky splnené, môžeme to považovať za polovičný úspech. Na záver sa vyberie poťah. Na výber máte viac ako 100 farieb hovädzích koží a viac ako 700 farieb a dezénov látok. V ponuke máme bežné, vodeodpudivé a vodou čistiteľné látky.
Posledným krokom je grafický návrh sedačky. V prípade, ak sa jedná o tvarovo a rozmerovo nenáročnú sedačku, je to "na počkanie". Ak vytvorenie nákresu je časovo náročnejšie, grafický návrh obdržíte mailom.
Po splnení týchto úloh a odsúhlasení všetkých náležitostí sa vypíše objednávkový formulár, uhradí min. 50% záloha a objednávka sa zaradí do výroby.
Zároveň vás chceme požiadať, ak sa rozhodnete navštíviť našu prevádzku, rezervujte si termín dopredu. Je to z toho dôvodu, aby sme zamedzili z epidemiologického hľadiska vyšší počet osôb na prevádzke a neschopnosť venovať sa viacerým zákazníkom naraz, nakoľko celkový proces výberu a návrhu sedačky je časovo náročnejšia úloha.